facebook

Atmen-łazienki s.c. jest firmą działająca na terenie Opolszczyzny i okolic od 1990 roku.

Od zawsze nowatorska, wdrażająca nowoczesne i ekologiczne systemy grzewcze i sanitarne, stale rozwijająca zakres działalności i wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klienta firma przeniosła w ostatnich latach swoją siedzibę z Opola do miejscowości Przywory.

W dwóch obiektach z powierzchnią ekspozycyjną prezentuje bogatą ofertę polskich i zagranicznych producentów. Szeroka gama wyposażenia łazienek, płytek ceramicznych oraz urządzeń grzewczych oferowana przez firmę uzupełniona jest o usługi projektowania, montażu instalacji sanitarnych i grzewczych oraz serwisu.

W Atmen s.c. pracujemy w oparciu o najnowsze technologie i produkty dostępne na polskim rynku, co umożliwia nam wykonywanie instalacji trwałych i energooszczędnych a tym samym uzyskanie zadowolenia klienta.

Współpracujemy z liderami na rynku techniki grzewczej i wyposażenia.

Viessmann Partner www.viessmann.opole.pl

Bierzemy udział w organizacji szkoleń dla specjalistów zajmujących się instalacjami sanitarnymi oraz przygotowujemy spotkania z architektami, projektantami wnętrz i producentami.

Stworzyliśmy we współpracy z firmą Vasco – producentem grzejników dekoracyjnych, specjalistyczny punkt sprzedaży – Vasco Design Studio.

Prezentujemy w nim większość modeli grzejników produkowanych przez Vasco.

Design Studio jest miejscem, w którym można umówić się z projektantem wnętrz i dobrać grzejniki do domu czy mieszkania, uzyskać poradę specjalisty w zakresie wydajności wybranych grzejników i specyfiki ich zastosowań.

Vasco Design studio www.vascoart.pl