facebook

Projektowanie oraz dobór urządzeń instalacji gazowej, grzewczej i kotłowni

Korzystając z usług naszej firmy można liczyć na realizację całego zamierzenia inwestycyjnego, poczynając od porad w zakresie doboru systemu ogrzewania najbardziej dopasowanego do indywidualnych potrzeb a kończąc na montażu i uruchomieniu instalacji.

Prowadzimy klienta przez meandry procesu projektowania i uzyskania pozwolenia na realizację inwestycji, przy udziale rzetelnych projektantów instalacji sanitarnych.

Współpracujemy z firmami mającymi istotne znaczenie na rynku nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych dla domów mieszkalnych i budynków użyteczności.

W ramach współpracy partnerskiej np. z marką Viessmann, nasi klienci mogą skorzystać z fachowego doradztwa oraz ustalić prognozowane koszty inwestycji w oparciu o materiały udostępniane przez producenta.

Projektowanie łazienek

africa 0

Kompleksowość usług jest jednym z naszych priorytetów.

Oprócz sprzedaży i montażu szerokiej gamy produktów oferujemy Państwu pomoc w doborze wyposażenia łazienek poprzez tworzenie wizualizacji wnętrza.

Po wskazaniu kolekcji płytek wybranej do pomieszczenia, przekazaniu wymiarów wnętrza oaz sprecyzowaniu swoich preferencji estetycznych klient może spodziewać się ułatwienia w postaci obrazu pomieszczenia przygotowanego przez architekta i zapisanego w formacie jpg.

Wykorzystujemy do pracy program CadDecor www.cadprojekt.com.pl